شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاته رودبار

#جشن_بزرگ_غدیر

◀️ شامگاه پنج شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ همزمان با ایام دهه ولایت و امامت مراسم جشن عید غدیر خم با حضور جمع کثیری از مردم دیندار و ولایت مدار شهر ایثار و فرهنگ در میدان امام خمینی(محیط بیرونی حسینیه شهر) با ویژه برنامه های متنوعی نظیر : گروهای سرود ، شعبده بازی ، طنز پردازی، خوانندگی ، سخنرانی بیعت نمادین با امام زمان (عج) و پذیرایی شیرینی و شام برگزار گردید.

◀️ دبیر برگزاری جشن غدیر آقا سید حسین کریمی ضمن تقدیر و تشکر از همه ی عزیزان : هیئت های مذهبی ، پایگاه های بسیج ،هیئت امنای مساجد و حسینیه ،ستاد نماز جمعه ، موکب امام حسن عسکری (ع) ، خیر محترم شهر آقای کثیریان و دیگر شهروندان عزیز که در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم شرکت داشته اند ، افزودند:

🔰 آشنایی با رسالت این عید بزرگ و نقش حضرت علی علیه السلام در آن، ما را ترغیب می‌کند که در رفتار و برخورد خود، از حضرت علی (علیه السلام) پیروی کنیم. از رفتار صالح و عدالت محور ایشان ، الگو گرفته و از ارزش‌هایی مانند ایثار، شجاعت، صبر و بردباری در زندگی خود بهره بگیریم. از طرفی برگزاری جشن‌های مذهبی که در طیف وسیعی صورت می‌گیرد، به خانواده‌ها کمک می‌کند تا روابط خانوادگی خود را بهبود دهند و حس همدلی و اتحاد را تجدید کنند.

🔰 به این ترتیب لازم است تا مسئولین وخانواده‌ها به‌منظور آشنایی با تاریخ اسلام و همچنین ایجاد الگو برای فرزندان خود، اقدام به برپایی جشن‌های مذهبی نموده و به این شکل اعتقاد به اصول مذهبی و گرامی‌داشت آن‌ها را به جوانان خود منتقل کرده و به رشد شخصیت آنان کمک کنند.

◀️ آقای کریمی اضافه کردند : شهرداری و شورای اسلامی از هیچ کمکی در برگزاری مراسمات مذهبی دریغ نخواهد کرد و درخدمت مردم شهر میباشد.

«روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاته رودبار »